Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имаме кейс офисър - след 5г 4м

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

    Поздравления!!!
    Дано големите успехи тепърва предстоят!!!

    Поздрави!!!

    Comment


      #17
      Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

      Ники, честито сега поне кеф ти НЗ, кеф ти Ау, според настроението .Пожелавам ти късмет във всяко начинание!

      Comment


        #18
        Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

        Поздравления Ники,

        Сега поне наистина имаш избор - къде, кога и как :-)

        Jorje

        Comment


          #19
          Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

          Сещам се за оня виц от Тошково време дето една бабичка не се оплаквала хич и бай Тошо й казал че била с единия крак в 'комунизъма', а бабето казало: "ама до кога така, Тоше, ще я карам разкрачена"
          Та, Ники, в твоя случай ще си с единия крак в Оклънд с другия в Сидни, а между двата крака... акулите. Само гледай да не те ухапят...

          Comment


            #20
            Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

            Привет!

            NikiG, искам да те попитам "entry before date" на всички визи ли е 8 месеца и 10 дни; има ли някакъв минимум-максимум или зависи от индивидуалния кандидат?

            Благодаря!

            Поздравления още веднъж за чудесните новини и успеха!

            Поздрави,
            Данаил

            Comment


              #21
              Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

              На моята беше 11м, максимума е 12м, минимума....колкото преценят

              Ники, честито, най-накрая

              Comment


                #22
                Re: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

                Дани - нямам представа, но 1 поправка: 8м 21д
                Може би е 12 месеца от назначаването на КО... Защото моят ми писа на 13 ноември 2013.

                Анита - супер, сега ще мога да ти идвам на гости и да се веем по Ози колкото си искаме

                Сашо - акулите ще ме ръпнат за г*за докато прелитам. А краката ще си ги държа прибрани както Надежда Михайлова, когато беше външен министър

                Comment


                  #23
                  Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

                  Привет!

                  Интересно би било, ако 12те месеца започват да текат след назначаване на кейс офисър, защото примерно за виза 189 периода, в който могат да отговорят, респективно да издадат визата е 18 месеца.

                  Въпросът е, че не е като туристическата 3 months entry before date!

                  Comment


                    #24
                    Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

                    Написано от Danail Petrov Виж мнението
                    Привет!

                    Интересно би било, ако 12те месеца започват да текат след назначаване на кейс офисър, защото примерно за виза 189 периода, в който могат да отговорят, респективно да издадат визата е 18 месеца.

                    Въпросът е, че не е като туристическата 3 months entry before date!
                    Аз мисля, че периодът от 1 година не тече от назначаване на КО, защото, като назначиха нашия, ние поискахме от него да "замрази" разглеждането на документите за два месеца поради "уважителни" причини. След тези два месеца му изпратихме допълнителни документи и получихме грант летър. Имахме около 11м и 10 дена да влезем а Австралия.
                    Някъде бях чел по форумите (ми се струва), че тези 12 месеца започват да текат от датата на медицинските изследвания. При нас долу-горе това се връзва, но не мога да твърдя с точност, защото точните дати вече не ги помня.

                    Comment


                      #25
                      Re: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

                      Венци, прав си Аз моя го правих на 10/10/2013, а мъж ми на 18/10/2013. Направо са взели средно аритметично

                      Comment


                        #26
                        Отг: Имаме кейс офисър - след 5г 4м

                        Написано от venziap Виж мнението
                        Някъде бях чел по форумите (ми се струва), че тези 12 месеца започват да текат от датата на медицинските изследвания. При нас долу-горе това се връзва, но не мога да твърдя с точност, защото точните дати вече не ги помня.
                        До колкото аз знам е 1 г от медицинските или свидетелствата за съдимост, което от двете е с по-ранна дата.

                        Comment

                        Working...
                        X