Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Резултати и впечатления от изпита

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Отг: Резултати и впечатления от изпита

    Тони, благодаря ти за отговора аз също съм от Варна и съм ходила два пъти на изпит в Бургас и във Варна тази година на 08.03.В Бургас организацията беше по-добра според мен, във Варна за тази година повече няма GT модул пък и е най-куцата организация.Май ще отида във В.Търново, а ако не го взема тогава ще мисля допълнително.

    Comment


      Отг: Резултати и впечатления от изпита

      Никои не се хвали с резултати, какво става. Да започна аз.
      Listening: 7
      Reading: 6
      Writing: 6.5
      Speaking: 6
      Overall: 6.5

      Моята одисея с изпита приключи в този момент.
      Това вероятно е последния ми коментар в този форум, тъй като по принцип съм си по друга процедура, така че успех на всички занапред с така желаната имиграция.

      Comment


        Отг: Резултати и впечатления от изпита

        tonny Браво! значи имало начин мн се раздвам и успех с другата процедура (ако искаш сподели каква е тя)

        Comment


          Отг: Резултати и впечатления от изпита

          Federal skilled worker program - Canada

          Comment


            Отг: Резултати и впечатления от изпита

            Здравейте, не съм писала скоро, но днес излязоха резултатите ми от изпита на 20.09 GT в София и ще ги споделя с вас с леко прискърбие:
            L-6,R-7,W-6,S-5- overall 6
            е този път спийкинга направо ме втрещи знам, че не се представих много блестящо, но предишния път имах 6, и сега се надявах на поне толкова - уви не.Рийдинга също очаквах повече, другите две части имам с единица повече от предишния път и това е ОК.
            roshavbg при теб как е положението?

            Comment


              Отг: Резултати и впечатления от изпита

              Deizy е, нищо де... следващият път... отиди вече на уроци с преподавател IELTS, явно нещата на самоподготовка не стават.... а 5 на спийкинг означава, че си отговаряла на въпросите бавно, т.е. мислила си как да го кажеш на английски (това за 1 и 3 част), за 2 част какво ти се падна, какво каза - всепак тази част е с най-много точки и ако там не си казала нищо ясно защо е 5...

              Comment


                Отг: Резултати и впечатления от изпита

                benitabeni, спийкинга ми беше пълен провал, мен затова и ме е яд донякъде, че си глътнах и граматиката.Рядко ми се случва, защото аз по принцип съм си много приказлива.Ходила съм на уроци и съм се явявала на изпит и затова си и знам нивото на езика, но да аз също не бих си писала висока оценка на представянето, но чак 5 не очаквах
                На първата част ми зададе въпроси къде живея, кой цвят харесвам и т.н.
                Втората част -( там доста се издъних )- да опиша човек, когото смятам за красив, кой е, кога съм госрещнала и защо така си мисля за него?Е такива простотии приказвах... за да говоря по всички части на въпроса, може доста набързо да ги казах нещата.След това продължи със въпросите за красотата и защо един човек е красив и да му опиша красив пейзаж и бля бля.Сто пъти ме пита за любимия ми цвят, аз му казах, "Както ви казах приди малко това е оранжевият защото е много бля бля... и така въртяхме темата за красотата до припадък.

                Comment


                  Отг: Резултати и впечатления от изпита

                  е, щом е бил пълен провал както казваш, нормално е оценката да е такава, дори и реасес макс. със 0.5 ще ти вдигнат... аз не помня на теб 6.00 ли ти трябваше или 6.5 на вс компонент? но това не е непостижимо... не ти е единсвтеният шанс за годината, така че продължавай да учиш и да се подготвяш, ще се справиш... животът не свършва с явяването на един изпит и не вземането му

                  Comment


                    Отг: Резултати и впечатления от изпита

                    И при мен не беше каквото искам. L6, R6.5, W6, S6. Нито нагоре нито надолу. Всеки път едно и също, но този път някак си се получи от само себе си, без притеснения. Сега съм влезнал в тренировъчна фаза и мисля да не спирам до заветните 7-ци.

                    Пожелавам на всички успех и да се видим от другата страна.
                    The depraved are devoted.

                    Comment


                      Отг: Резултати и впечатления от изпита

                      roshavbg, не са ти лоши резултатите, лошото е, че не е това което ти трябва,късмет следващия път!

                      Comment


                        Отг: Резултати и впечатления от изпита

                        ще напиша (или кача) файл, с най-често срещаните теми на парт 2 от спийкинг теста, както и отнасящите се към тях теми за разговор на парт 3... първо са всички топици, по които може да питат на парт 1
                        смятам, че ако имате подгтовка по тях, няма да го има момента на "забиване"
                        Прикачени файлове

                        Comment


                          Отг: Резултати и впечатления от изпита

                          http://www.britishcouncil.bg/exam/ielts/dates-fees-locations
                          Новите дати за 2015г. вече са излезли, както и новата такса - 365лв.

                          Comment


                            Отг: Резултати и впечатления от изпита

                            Все забравям да пиша - вече резултатът overall го приравняват и на нивата (CEFR)... освен overall оценката има допълнителна колонка със съответващото ниво, това предполагам от тази година, защото моя от миналата година няма такова нещо... C2 е най-високото, пишат го на овърол 8.5-9, другите не знам как са... не знам и каква е идеята на цялото това...

                            Comment

                            Working...
                            X