Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за Съвет

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Молба за Съвет

    Здравеите казвам се Николай, нов съм във Форумът искам да ви помоля ако можете да ми дадете съвет, как точно да деиствам.аз съм на 36г. завършил съм си средното си образование със специялност Енергетика-оператор на енергиен блк 2 степен.след това съм завършил колеж по икономика управление на малък и среден Бизнес.след което работих във Гърция.5 години на Риболовен Кораб.прибрах се във България и вече 4 години работя като военен.сега се върнах от мисия и мисля да напусна армията.съпругата ми е на 29г.завършила гимназия след това завършва висше образование спец.счетовотство и контрол.работи във TOYOTA.България. та да ви попитам как наи правилен начин да избера да отидем във Н.З.за работа та било то и не легално или легално.ще ви бъда много благодарен за съвета.може за начало ако се налага да замина само аз да си търся работа.

    #2
    Отг: Молба за Съвет

    Като за начало четеш тук ----> http://www.immigration.govt.nz/
    Или прочиташ целия форум отгоре до долу, всички теми, без изключение.
    Ако не разбираш английски или не се захващай или се захващай с четенето по - бързо. На повечето ти въпроси от общо естество има отговори в горния линк. Когато стигнеш до някаква дилема или нещо, което след около 20 прочитания не си разбрал, попитай пак, конкретно, по същество.

    Успех и наздраве.
    The depraved are devoted.

    Comment


      #3
      Отг: Молба за Съвет

      Здрасти адаш!
      Рошавият е прав за английския - обикновено той е най-голямата спънка. Следван от специалността. Нова Зеландия е много буквоядна държава - трябва образованието да отговаря на професията, а пък нея да я има в списъците с търсени професии. Доказването е документално и се проверява внимателно. Нелегална работа доколкото съм останал с впечатления (недоказани), има единствено в земеделието/животновъдството. Отделно работата е временна, лошо заплащане, лоши условия, а пипнат ли те имиграционните си заминаваш завинаги. Корупция почти няма или ако има е достатъчно невидима.
      Попрочети малко нещата - виж английския и професията на първо време за теб и за съпругата ти и пиши пак как стоят нещата и какво си открил.
      Поздрави, Ники

      Comment


        #4
        Отг: Молба за Съвет

        Здравеи адаш много се радвам че си ми отговорил.говоря не отлично но доста добре Английски просто работата ми го изисква.тук но се чудя честно как да започна от там ли със търсене на работа и последствие подаване на док.виждам че си доста стабилен Мъж и бих послушал съвета ти.

        Comment


          #5
          Отг: Молба за Съвет

          Здравей и от мен Николай,

          въпросът е, че възможности има, но те са специфични за всеки по отделно. Не може от раз да се каже - направи ТОВА.
          Моля, прочети другите теми в раздела да видиш какво сме съветвали питалите преди теб и задай по-конкретни въпроси.

          Ние сме тук и ще помагаме
          Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

          Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

          Comment


            #6
            Отг: Молба за Съвет

            Здравей не съм писал защото на последък все ходия вечер на Английски, а през деня работя сабирам пари от скромната ми заплата да емигрирам нямам си никого във чужбина но няма да се откажа ще се боря до край.

            Comment

            Working...
            X