Съобщение

Collapse
No announcement yet.

На кафе в Канбера

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    На кафе в Канбера

    Анита, в Канбера ще съм сам без Иван, кацам на 6 февруари 2013 в 10:30 сутринта. Имам да отида до БГ консулство и да подам за паспорт. После имам доста време, за обяд, за кафе и каквото да е там. Може да се пошматкаме заедно - аз не съм ходил там, предполагам и ти. В 5:30 отлитам за Бризбън, където ще ме чака Иван. Оттам се натоварваме на влака и се пльосваме в центъра и започва проучване на Земята на кралицата (това е мойта земя!).

    #2
    Отг: На кафе в Канбера

    Ама баш сряда си го избрал, такова никакво по средата на седмицата Нищо де, може да се уреди! Мисля да взема рент-а-кар (ако не съм си купила дотогава!) и да дойда от вторник и като те закарам на летището да тръгна наобратно. И между другото имам рожден ден точно тогава

    И аз не съм била в Канбера и уж разправят че нищо нямало ама все пак трябва да се види Ще го доуточним по-нататък, ако случайно има и други желаещи да се обаждат

    Comment


      #3
      Отг: На кафе в Канбера

      Ех сега и подарък ще искаш, знаех си аз! Ама пък много добре наистина ако можеш да дойдеш - не ми е да ме закараш до летището или да си ми такси просто ще се радвам да се запознаем наживо.

      А сряда е избрана стратегически - при нас в Нова Зеландия тогава е почивен ден (Treaty of Waitangi) и ми е платен отпуск, а пък искам в ОЗ да е работен ден, че да мога да си подам документите за паспорт Сега четох, че се сменя посланика ни в Австралия. Един вид Краси Стефанов си заминава и не знам кой ще дойде - трябва да уговоря да има някой в сряда, защото друг ден няма да мога да ида. Та тъй...

      Comment


        #4
        Отг: На кафе в Канбера

        Подарък може - слънцезащитно фактор 15 или надолу Тук всичко е 30+, не са свикнали на чернички източноевропейци явно!

        Сега сериозно - освен ако нещо спешно не изникне в последният момент ще дойда със сигурност. Обаче май ще ползвам влака...още ме мързи да си изкарам местна шофьорска книжка, тук е валидна за 6м,. но в ACT- за 3 Ще ходя да резервирам дати за изпит скоро но едва ли ще мина всичките 3 до февруари пък и да излезе книжката.
        Ще го измислим, иначе съм много навита

        Comment


          #5
          Отг: На кафе в Канбера

          Значи ще се видим да пожужим малко из столицата Аз ще нося и пълномощни да заверявам, че да могат да се ползват в България - за свидетелства за съдимост.

          Comment


            #6
            Отг: На кафе в Канбера

            Ние за сега не планираме да идваме, но пък знае ли човек, все пак пускаме тото!
            Весело!
            Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

            Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

            Comment

            Working...
            X