Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подготовка за IELTS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Re: Подготовка за IELTS

    Здравейте, моля някой ако има Cambridge IELTS 4 General Reading, двете части да ми прати линк или друг начин както му е удобно.Единствено тях не намирам в мрежата .
    Тони, записа ли частни уроци в Дарби колидж, доволен ли си от тях?

    Comment


      #32
      Отг: Подготовка за IELTS

      Здравей Deizy
      Можеш да ми пишеш на лични, за да ти изпратя това, което търсиш.Но е общо- не е само General.Иначе имам звуковите записи и отговорите.

      Comment


        #33
        Re: Подготовка за IELTS

        Продължавам да ги търся , Поли ми прати тези които са разпространени в мрежата без GT модула.
        Поли благодаря ти за желанието да ми помогнеш, ти какво реши ще се явяваш ли през юли?

        Comment


          #34
          Отг: Подготовка за IELTS

          Така мисля, имам 40 дни до датата.

          Comment


            #35
            Отг: Подготовка за IELTS

            Оппааа, събираме се за юли месец доста народ маи.
            Deizy, нямам 4-ти, но да ти кажа честно книжките от 6 до 9 + роада са достатъчни. Ако търсиш след това по ниските издания, според мен е редно да наблегнеш на езика, а не на самата форма на изпита. Освен това, не съм съгласен с отговорите на ниските издания, имаше един тест с ютия, където никак не бях съгласен с отговорите. В последните издания сякаш изчистиха тези грешки. Освен това днешните тестове нямат нищо общо с тези от преди 6-та книжка. Явявал съм се 4 пъти и смятам, че няма смисъл да се обосновавам.
            Записах се за уроците, утре вечерта ми е първия, все още нямам впечатления.

            Comment


              #36
              Отг: Подготовка за IELTS

              Имам всички книжки, вече и GT на 4-ката, който иска мога да му ги пратя.Аз ще се явявам за 3-ти път и затова искам нови, защото тези съм ги правила вече по един два пъти.Когато ги правя за пореден път имам разбира се някакви спомени от предишния и това не е обективно, като си спомням отговора, какъв е смисълът да ги правя?Не че съвсем няма смисъл, да не задълбаваме в тази тема .Тони, напълно съм съгласна с теб за новите и старите книжки, но все пак е тренинг, правенето на повече тестове, е полезно, макар и да не е основното, особенно за рийдинга.Там се убедих, че трябва да им схванеш наистина цаката, иначе колкото и да си правиш тестове, все тая.
              Тони, ще чакам отзиви, за сега наистина се занимавам повече с граматика и обогатяване на речника и общо подобряване на знанията ми по английски.

              Comment


                #37
                Отг: Подготовка за IELTS

                има и други книжки с тестове, не смао тези на Кеймбридж... вижте тези на Макмилан... а по-добре повече практика, отколкото тестване на формата - това разбира се е мое мнение... Успех на всички на Юлската дата exilebg какво стана с твоето явяване през Май?

                Comment


                  #38
                  Отг: Подготовка за IELTS

                  Deizy, като каза граматика, според мен е редно да се знаят както времената, така и герундии/инфинитв, актив/пасив воис, условни наклонения, както и предлози.
                  Когато ги учих тези неща установявах с всеки напредък колко смешно съм говорил/писал.

                  Comment


                    #39
                    Отг: Подготовка за IELTS

                    tonny може ли да ми пратиш тестовете 9, или линк за дърпане?

                    Comment


                      #40
                      Отг: Подготовка за IELTS

                      Предполагам си в БГ, иначе няма да можеш да го отвориш.

                      Comment


                        #41
                        Отг: Подготовка за IELTS

                        Днес ми беше първия урок. Има плюсове и минуси, като пренебрегвам минусите, тъй като не са свързани с езика. Уроците са доста далече от представата ми като дестинация. Това е минуса.
                        Плюсовете са доста. Харесва ми начина и на представяне на нещата, т.е. съвпада с моя начин на разбиране, това е много важно според мен, да си паснеш с учителя. Определено знае какво прави. Аз съм доволен от избора си, като пример мога да кажа, че след 2 учебни часа ми каза че започваме 3-я и искам ли да продължим или да спрем. Аз бях шокиран кога мина това време
                        Това с уговорката, че аз ходя само на спикинг.
                        И така с първите впечатления, единствено дестинацията е минуса, но затова са изобретени колите.

                        Comment


                          #42
                          Отг: Подготовка за IELTS

                          Тони, дано наистина ти помогнат и да ги разбиеш другия месец на изпита, аз като се обаждах в Дарби ми казаха, че имат две проподавателки, занимаващи се с ИЕЛТС, мисля да им ползвам услугите, но след месец сигурно, защото мисля дя се явя септември в София и за сега се готвя сама. Като минеш още няколко урока и придобиеш по-пълни впечатления ще ми кажеш коя е преподавателката, евентуално и аз да я ползвам.
                          Стана ми много интересно, до къде пътуваш за уроците?

                          Comment


                            #43
                            Отг: Подготовка за IELTS

                            tonny мерси за файла
                            радвам се, че за сегa си доволен и се надявам да изкараш повече от очакваното... даде ли ти оценка на фул тест?
                            Last edited by benitabeni; 07-06-14, 13:04.

                            Comment


                              #44
                              Отг: Подготовка за IELTS

                              Deizy, намира се в една къща горе зад 4-та гимназия. Не че ми пречи, но не очаквах да е чак там.

                              benitabeni, не ми е давала, защото ние не правихме цял тест. Правихме различни упражнения, според мен целта и беше да види нивото ми. Може би следващия път вече ще направим тест.

                              Comment


                                #45
                                Отг: Подготовка за IELTS

                                Тони, гледах , че офисът им е зад Червения площад, което ме устройва идеално, но както и да е ще му мисля после, това де е проблема.

                                Comment

                                Working...
                                X