Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реакции на близки и приятели

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Реакции на близки и приятели

    Гледах, гледах и не открих тема, в която да се разтоварим с коментарите на близки и приятели, когато разбират за нашите мераци по Австралия и Нова Зеландия. А защо не и на децата ни, ако са в достатъчно голяма възраст, за да имат собствено мнение.

    И така..нека се позабавляваме.

    1. Коментар от приятелка: "Къде? Аааа, там..Виена, нали?"
    Отговор: "Не, това е Австрия....мааалко по-далече."

    2.
    Коментар на роднина (придружен с това, което наричаме "оцъкляне") "Ууууууууууууужас!"

    3. Коментар на друг роднина "По-далече не можеше ли?!"

    #2
    Отг: Реакции на близки и приятели

    Дискутираме с колега че не си падам по джипове при което той ми казва: "Ааа в Австралия не ти мърда едно 4х4, без него не можеш да се оправиш"
    аз: ?!?!?!?!
    той: еми нали имаш спонсорство някакво, в пустинята да живееш 2 години
    аз:

    Comment


      #3
      Отг: Реакции на близки и приятели

      На мен близък приятел ми каза, че е криза на средната възраст!

      Comment


        #4
        Отг: Реакции на близки и приятели

        За жалост при нас нямаше много интересни коментари от роднини и приятели. Единствените такива изразяваха съжаление, че ще заминем далече и че имало много отровни животни, които аз все още не съм виждал (с изключение на 1-2 паяка).

        Comment


          #5
          Отг: Реакции на близки и приятели

          Анита кажи им: да - в центъра на пустинята. Алис Спрингс, ако си късметлия. И джип не ти трябва, но трябва да изкараш курс по езда на кенгуру.

          Венци
          как разбра, че са отровни паяците? Тук при мен е толкова влажно и съжителствам с няколко - не си пречим. Има един в хола на прозореца, има 2 в тоалетната и в кухнята съм виждал, както и редовно малки паячета тъкмо оплели мрежичка от около 5см само на простора дето и виненка няма да уловят.

          Чуденка
          и моите родители се чудят как така избрах там и ги затапих, че искам да живея по-далеч от семейната драма, а тя никак не е малко. Не искам да съм неволно въвлечен в междуличностни конфликти, финансови и здравословни проблеми и т.н. Казал съм им да се оправят. Наследство не чакам, но не искам да се занимавам със старчески проблеми. Да планират отрано дали ще ходят в старчески дом, дали ще живеят с приятели в комуна и т.н.

          Comment


            #6
            Отг: Реакции на близки и приятели

            Написано от NikiG Виж мнението
            Анита кажи им: да - в центъра на пустинята. Алис Спрингс, ако си късметлия. И джип не ти трябва, но трябва да изкараш курс по езда на кенгуру.

            Венци
            как разбра, че са отровни паяците? Тук при мен е толкова влажно и съжителствам с няколко - не си пречим. Има един в хола на прозореца, има 2 в тоалетната и в кухнята съм виждал, както и редовно малки паячета тъкмо оплели мрежичка от около 5см само на простора дето и виненка няма да уловят.

            Чуденка
            и моите родители се чудят как така избрах там и ги затапих, че искам да живея по-далеч от семейната драма, а тя никак не е малко. Не искам да съм неволно въвлечен в междуличностни конфликти, финансови и здравословни проблеми и т.н. Казал съм им да се оправят. Наследство не чакам, но не искам да се занимавам със старчески проблеми. Да планират отрано дали ще ходят в старчески дом, дали ще живеят с приятели в комуна и т.н.
            Ники, ти направо си ги матирал с пешката твоите хора ))
            Що се отнася до паяците - хората ми казаха, че са отровни. Има тук едни с червени гръбчета и били уж опасни. Един такъв ухапа един приятел по крака, но нищо сериозно не се случи...

            Comment


              #7
              Отг: Реакции на близки и приятели

              Всички приятели изразяват бурна радост от правилността на решението и 100 процентова подкрепа. Повечето разпитват как могат и те да заминат, а някои въздишат със завист за "смелостта":-)
              Първата реакция на майка ми беше "Подкрепям те да отидеш в Европа, бих те подкрепила да отидеш и в Щатите, но на края на света в Австралия - не!!!" Е, вече свикна с мисълта и почна да си прави планове да идва на гости:-)
              Най-много ме впечатли реакцията на един много богат израелтянин, филантроп, който е работил като топ мениджър в целия свят. Той каза със замечтан поглед "This is the best country in the world! When I retire, I wll go to live there!" :-)

              Comment

              Working...
              X