Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвети за увеличаване на шансовете за Кивиланд

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Отг: Съвети за увеличаване на шансовете за Кивилан

    Това е чудесна новина, браво и поздравления. Много се радвам за теб. Такива новини наистина повдигат духа и дават надежда на всички.

    Comment


      #47
      Отг: Съвети за увеличаване на шансовете за Кивилан

      Мисля, че ще е много полезно за всички, на които професиите и образованието са извън списъкът с подходящи такива (особено в икономическата сфера, където съм и аз), да видим как горе-долу се случват нещата по не-чак толкова легалният начин. Лично аз ще съм много благодарен ако ни разкажеш в една блог статия какво ти се е случило и как са станали нещата В последния ти пост от декември 2013 спомена, че си продал имот с парите от който си спонсорирал пътуването и въобще имиграцията. Би ли споделил колко пари са нужни да се емигрира по твоя начин като турист и да си търсиш работа без документи. Също така горе долу колко време ти е отнело лично на теб и как се справи с интервютата. Абе въобще щелия процес с намирането на работа като турист много ме интересува.

      Благодаря ти предварително!

      Comment


        #48
        Отг: Съвети за увеличаване на шансовете за NZ

        Да се похваля, че днес получих резултатите от IELTS General. Изненадващо за мен имам 8, което си е направо супер! Жена ми беше на изпит сега в събота и очакваме резултатите след две седмици.

        dunedanetz, ще пиша за търсенето на работа в блог-статия скоро.

        И още нещо много важно - искам специално да благодаря на Ники и Ицо (Мустакар) за помощта, която оказаха на мен и на всички останали насочили се към NZ. Тези юнаци нямат спирка! Помагат на всеки, който има желание да му бъде помогнато. Няма да ги видите на БГ събиранията да ядат кебапчета, но винаги можете да разчитате на тях за коректна информация. Освен всичко това Ники ми беше страхотен хазяин за 5 месеца! Благодаря пак!
        EAST AUCKLAND PROPERTIES

        Comment


          #49
          Отг: Съвети за увеличаване на шансовете за Кивилан

          Малко ъпдейт около нас. Имаме имиграционен офисър от една седмица. Вече контактна моя работодател с въпроси. В рамките на 3 дни му беше отговорено. Сега очакваме следващата стъпка.
          EAST AUCKLAND PROPERTIES

          Comment


            #50
            Отг: Съвети за увеличаване на шансовете за Кивилан

            Сууупер!! Айде по-бързо да минават формалностите и да не го мислите повече това! Браво !

            Comment

            Working...
            X