Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Infographic - Snapshot of the country (NZ)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Infographic - Snapshot of the country (NZ)

    Здравейте,

    Наскоро попаднах на официалната статистика след преброяването на населението в НЗ (5 Март, 2013):


    Още статистика и коментари за информацията от преброяването:


    Направи ми впечатление големия процент от хора получаващи под $30К, при положение, че минималната работна заплата е $13.75 на час (пълно работно време ~$28,500). В действителност мога да видя, че голяма част от хората работят на половин работно време или на повикване. Струва ми се, че пазарът на труда е изключително суров в ниския сегмент.

    Няма как да пропусна и процента от хора с връзка към интернет у дома- %76.8. Разбирам, че населението е по-разпръснато и е по-трудно/скъпо да се прекара интернет до отдалечените точки, но направо не мога да си представя как живеят тези хора без интернет и колко не конкурентно способни стават на фона на текущите норми. Колко от вас биха го нарекли романтика и биха предпочели да живеят на края на света без Интернет?

    Интересно ми е да чуя коментарите ви

    Поздрави,
    Христо
    Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

    Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

    #2
    Отг: Infographic - Snapshot of the country (NZ)

    Kiwi identity:

    Latest breaking news articles, photos, video, blogs, reviews, analysis, opinion and reader comment from New Zealand and around the World - NZ Herald


    Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

    Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

    Comment

    Working...
    X