Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Представяне на DADY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Представяне на DADY

    Здравейте,
    казваме се Драгомир(водещ кандидат-28г), Александра(прекрасна съпруга), Даниел(5г.) и Яна(5м.) или на кратко DADY
    Присъединяваме се и ние официално към идеята за имиграция. Причината не бе изникнала веднага, а по-скоро беше в следствие на натрупване на негативизъм към състоянието на страната ни и хората, които живеят в нея. Винаги сме си мислили, че човек би стигнал до тази идея ако е в безизходица или се нуждае просто от промяна.Не е така...ние сме щастливи и живеем капсуловайки се в наш свят,без кой знае колко грижи.Ключовата дума е капсуловайки,защото смятаме,че това не бива да е така.Не бива да лишаваме от възможността децата ни да си играят с връстници или да не могат да постигнат това,което биха могли да направят на друго място при други равни условия.Смятам,че повечето от вас знаят за какво говорим. В настоящият момент сме толкова решени и готови да го направим, че вероятно няма нещо или някой,който може да ни спре.
    Мотивацията е на лице, надяваме се и на ваша подкрепа,защото е наистина трудно да срещнеш такава особено що се отнася за имиграция до Австралия или Нова Зеландия(все още не сме решили коя от двете страни да изберем).
    Скоро ще пуснем и тема в разделите "Оценка на шансовете и планиране - НЗ"

    Поздрави DADY

    #2
    Отг: Представяне на DADY

    Добре дошли и поздрави от дъждовна и хладна Нова Зеландия! Но това да не охлажда ентусиазъма ви, защото НЗ винаги ще има нужда от млади, образовани, енергични и позитивно настроени хора. Надявам се че всички тук ще можем да сме ви полезни и скоро да осъществите желанието си! На добър час!

    Comment


      #3
      Отг: Представяне на DADY

      Благодаря ти,Ники!
      Ще опитаме пък каквото стане Лично аз много се забавлявам четейки блоговете на Sasho, та започвам да си мисля,че Австралия е като че ли по-желаната дестинация.Не че НЗ е зле,но като знам колко обичаме да ни е широко и да ни е топло,то май е по-добре да се насочим към Австралия, пък НЗ да e backup plan
      Last edited by dady; 15-07-14, 15:28.

      Comment

      Working...
      X