Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От Дубай към НЗ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    От Дубай към НЗ

    Привет и от нас,

    Казвам се Слави и със съпругата ми Мирияна, внезапно решихме да сменим страната в която живеем. След кратко ровене в мрежата и допитване до познати избрахме това да е Нова Зеландия. Попаднах преди няколко дни на този форум и се опитвам да събера повече информация за Бългаските Кивита и живота им в страната. Като цяло разбрах, че в началото никак не е лесно но, къде ли е!? Тук в Дубай се занимавам с интериорен дизайн, а половинката ми е стюардеса. След нова година към края на Януари мисля да пътувам до НЗ за две седмици да видя как е. Моля ви за информация и съвети.

    Благодаря Ви предварително,

    #2
    Отг: От Дубай към НЗ

    Добре сте се нагласили да дойдете да разгледате. Към края на Януари е прекрасно време за посещение - лятото е в разгара си, а голяма част от навалицата вече се е изтекла покрай празниците.

    Интериорния дизайн, като че ли набира популярност - може директно да се свържеш с фирмите да видиш какъв ще е интереса, иначе авиационната индустрия е щедра, както навсякъде по света - големите играчи са Еър Ню Зиланд и Джетстар.

    Едно е сигурно - няма да е толкова горещо, колкото в Дубай
    Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

    Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

    Comment

    Working...
    X