Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете на Ивайло

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Оценка на шансовете на Ивайло

    Привет!

    От около година ме гложди мисълта да емигрирам в Нова Зеландия или Австралия. Изключителен лаик съм, относно процедурата по получаване на виза и поради тази причина се докопах до Вашият форум. Надявам се изчитайки го, получа достатъчно информация за да изградя планът си. И така, нека започна...

    Казвам се Ивайло. Преди месец навърших 33 години. Бакалавър със специалност Машиностроене в Технически Университет Варна. В момента карам магистратура-Земеделска Техника и Технологии. След година и половина ще бъда инженер. Работя в една шведска компания-SKF (от 4 години), която се занимава с продукти придаващи движение, ротационно оборудване, вибродиагностика и термография. Самата компания има вътрешни изпити (40 на брой-взети 23 засега) издаващи сертификат, валиден за цялата й структура с офиси в над 80 държави. Нямам половинка, не защото съм дебил или отвратителен, а просто съм малко по-свободолюбив. С английският се справям добре и мисля,че ще покрия норматива.
    Ще Ви бъда благодарен, ако поне малко ми вдъхнете кураж.

    Хубава вечер/ден.

    #2
    Re: Оценка на шансовете на Ивайло

    Иво, погледни си специалността дали я има в списъците с търсени специалности. За Австралия са малко по-високи изискаванията за език, но за сметка на това оценката на дипломата според мен е по-лесна. В Нова Зеландия искат професията с която кандидатстваш да я има в списък + образованието за нея трябва точно да отговаря на изискването (в Австралия това с образованието е малко по-гъвкаво).

    Иначе за партньор няма какво да се обясняваш Нито е задължително, нито желателно. Дава 20 точки при наличие на добро образование и английски за Нова Зеландия, ако има. За Австралия не си спомням, защото аз изнесох моя партньор на гръб.

    Comment


      #3
      Отг: Оценка на шансовете на Ивайло

      Здравей и от мен!

      Ники си изпя неговата песен за списъка с професии, а сега е ред на моята - огледай обявите за работа да видиш какво се предлага и дали отговоря на твоите умения.

      Ако прецениш, че имаш шансове направо кандидатствай - ако някой работодател те хареса ще те изтегли и ще стъпиш тук с осигурени приходи.

      Колко точки смяташ, че събираш на този етап?
      Visit us to find out how to apply for a visa or NZeTA, employ migrant workers, and assist students and refugees.
      Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

      Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

      Comment

      Working...
      X