Съобщение

Collapse
No announcement yet.

There and Back Again

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Отг: There and Back Again

    Написано от anita82 Виж мнението
    Аз бях в Тасмания за 2 дни, петък вечер в центъра на Хобарт нямаше кой да ме напсува. Имаше един препълнен пъб с видимо пияни посетители и май това беше, улиците бяха празни. Около 8-9pm....
    Това описание ми хареса, дори си представих сцена от добрите стари уестърни в стил Once upon a time in the West ...полутъмна кална улица изровена от коловозите на каруци и конски копита... като призраци се появяват единични сенки прекосяващи в мрака за части от секундата... почти тягостна тишина навред...

    единствената светлина идва от



    а вътре картинката е



    Браво Анита, това е много яко! Да живее Тасмания! Hip hip uraaa!
    Last edited by Gianni; 30-03-15, 12:21.
    Традициите отдавна не са това което бяха...

    Comment


      #17
      Отг: There and Back Again

      Честно казано пъба прилича на този в Тасмания само че хората там стояха прави и бяха натъпкани като сардини държащи халба бира. Улиците са ок, не видях каруци ама и коли не видях

      Ник - не позна, търсех храна а не бира така че идеята да се натъпча там и да ям права не ме привлече! Намерих баничарница която беше на затваряне, имаше останали баници от сутринта и неблагоразумно си поръчах "ice coffee" с баницата, имаха го в менюто. Събраха се 3ма от персонала и започнаха да обсъждат как да направят кафето... Прав си, Хобарт не е града за мен

      Иначе Хобарт вечерно време много ми заприлича на Несебър. Несебър през зимата, защото е пуст. Или Несебър лятото след ядрена авария
      Last edited by anita82; 31-03-15, 06:19.

      Comment


        #18
        Отг: There and Back Again

        Поздрав за Анита

        Традициите отдавна не са това което бяха...

        Comment

        Working...
        X