Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Привет от мен-Атанас

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Привет от мен-Атанас

    Разгледах темата с точките и не мисля,че мога да се класирам по някакъв начин.
    Със средно образование съм на 39г.Професия заварчик-стаж 15г.MIG,MAG,SMAW,SAW-black and stainless steel.
    Имам добро ниво на английски,от 2007г работя само в европеикия съюз.2007-2009 съм живял сам във Финландия и там имах възможност да си подобря английския.В момента работя във Франция.Много взе да ми писва от Европата и имам желание да живея в англо-говоряща страна извън Европа!
    Не съм женен и нямам деца!

    Дали имам шанс за Нова Зеландия,дори с туристическа виза,ако там на място ми бъде предложена работа по моята специалност?
    Last edited by hardox; 21-05-15, 18:41.

    #2
    Re: Привет от мен-Атанас

    Добре дошъл!

    Специалността ти я има в списъка за реконструкция на Крайстчърч:

    Welder (322313), Fitter-Welder (323213)
    Според мен трябва да се поинтересуваш как можеш да покриеш изискването за 3г опит. И вече да търсиш работа. Но само в Крайстчърч и не губи време, защото реконструкциите привършват - тази вратичка ще е отворена още може би година.

    Погледни и пиши пак.

    Comment


      #3
      Отг: Привет от мен-Атанас

      Изглежда точно по моята специалност.Порових се малко из нета,но засега не откривам дали и на кои европейски сертификати отговаря ''(NZQF Level 4)''.
      Как може да се кандидатства за тази работа?
      Може би е по добре направо да си пратя сертификатите!

      Comment


        #4
        Re: Привет от мен-Атанас

        Единствено ти трябва 3г доказателство, че си работил като заварчик (за пред имиграционните).

        И ти трябва работодател да те спонсорира за работна виза.
        Търси по сайтовете за работа в Крайстчърч за обяви за заварчици. И виж този пост:
        Запознаване с точковата система и обсъждане на възможностите

        Comment


          #5
          Отг: Привет от мен-Атанас

          Подкрепям Ники в призива му да нападаш Крайсчърч и да побързаш

          Може да приготвил мотивационно писмо и да оспамиш де има фирма за строителни и довършителни услуги в града. Ако решиш да действаш по този план ти препоръчвам да напишеш срок, за които би могъл да дойдеш. Щом те харесат ще ти уредят документите.

          Пиши, ако можем да помогнем с нещо.
          Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

          Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

          Comment


            #6
            Отг: Привет от мен-Атанас

            Много работа тия дни и нямах време да ровя,но този уикенд се хващам.
            За съжаление имам препоръки само от една голяма Финска фирма,където работих година,а и са на суоми.Във Франция съм 2-ри месец,но ще пробвам да взема и от тук нещо,макар да съм с бг фирма.Работя в STX,a те имат над 30 корабостроителници в цял свят.

            Comment


              #7
              Отг: Привет от мен-Атанас

              Препоръките ги остави за след като те харесат.Сега е време на CV-то ти да начертае картинка пред потенциалния работодател как ще му донесеш неземни богатства и предимства пред конкурентите като те включи в екипа
              Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

              Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

              Comment

              Working...
              X