Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Медицински преглед във Вита

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Медицински преглед във Вита

    Здравейте, ние сме със 457 виза. Платихме и качихме всички нужни документи. И сега чакаме. Само не знам тези прегледи във Вита кога стават. Трябва да изчакам от имиграционните да ми пратят въпросните форми на моят акаунт или трябва да си ги намеря някъде из техният сайт и без никакви уговорки със имиграционите, да си запазя час във Вита и да ги направя. Че то ще си чакаме, ще чакаме...ама колко?

    #2
    Re: Медицински преглед във Вита

    Ани - имиграционните трябва да са писали някъде кои формуляри ти трябват. Ако не, трябва да прочетем, вие да разпечатите и да идете до Вита с попълнени формуляри и снимки.

    Comment


      #3
      Отг: Медицински преглед във Вита

      Обади се във Вита, така или иначе трябва да си запазиш час. Питай и те ще ти кажат какво трябва да носиш/направиш.

      Comment


        #4
        Отг: Медицински преглед във Вита

        Регистрирах се във тяхната система Медикъл, и на всеки от трима ни ни издадоха номер. Обадих се на Вита, и те ми обясниха че им трябва само номерерът който автоматично ни дава системата, другото те си го попълват във формулярите, дори казаха че няма нужда да си нося снимки, понеже те ни снимали. Но ще взема за всеки случай,за да не ходим да търсим фото наоколо. Та другата седмица сме на преглед

        Comment

        Working...
        X