2 от 2 ПърваПърва 12
Показани резултати 11 до 13 от 13

Тема: Южния остров на НЗ

Полезно
    25
    Полезен 10 пъти в 8 мнения

Отг: Южния остров на НЗ

Да, в по-луксозните има ток. В общи линии цените за ефтините са от безплатни до към $6 на възрастен. В по-луксозните са около $25. Разбира се това са за една нощувка, а има и междинни цени с междинни екстри.

Преди да тръгнем и ние ги гледахме, но решихме че ще ние по-добре да си купим кола и в нея да спим. Не сбъркахме И до сега си използваме колата.

От
    VIC, Australia
    Полезно
    63
    Полезен 27 пъти в 19 мнения
    Блог статии
    1

Мислим да отидем до южния остров краят на Август, за около 4-5 дни. Свекърва ми идва да постои при нас и трябва да й рестартираме визата на 3-те месеца, т.е. преди краят на Август трябва да излезе от Австралия.
    На мен и на децата много ни се ходи на сняг, но май че краят на Август вече ще е преминал? Как ще е времето тогава? Мисля да наемем кола на летището в Крайсчърч и да обиколим малко, ще спим по airbnb's или мотели. Ще има ли достатъчно сняг за ски/сноуборд - не сме професионалисти, но момчетата се кефят и много им липсваше че изпуснаха сезона тази година. Имате ли препоръки за семеен ски/сноуборд курорт, не е необходимо да е екстрийм, но да има все пак някакви по-стръмни писти. Засега съм се ориентирала към Lake Tekapo района - Roundhill Ski Area и Mt Dobson, но е само по ревюта в нет-а и ще ми е полезно ако споделите местен опит. Мерси!
    Последна редакция от sipirumi ; 28-05-19 в 09:44

От
    Wellington, NZ
    Полезно
    4
    Полезен 50 пъти в 33 мнения

В края на август би трябвало все още да е добре, сезона обикновенно продължава до към края на септември. Аз съм ходил само до Мт Руапеху на Северния остров така че не мога да ти препоръчам места на юг, Wanaka беше популярно сред моите колеги. По-време на училищната ваканция е доста неприятно, чака се за всичко и навсякъде, но тя е през юли така че би трябвало да сте ОК.

4. Следният потребител намира мнението на badabing за полезно:

sipirumi (29-05-19)

2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •