Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Представяне на Ралица - Приятно ми е...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Отг: Представяне на Ралица - Приятно ми е...

    Само с клетвени декларации, скайп, емейли, писма и снимки едва ли ще можете да докажете връзка като за миграция. Това би помогнало да разсее съмнения ако вече имате деца, брак, общо имущество, сметки...
    Трябва да измислите нещо, т. че да доказва съжителство. Напр. идеята на Ники за ЛНЧ на чужденец от БГ е много добра. Сигурно и в Тайланд има нещо подобно. Има ли възможност да заминеш за НЗ сега докато тя е там и да си отворите сметка, по която напр. на нея да и превеждат заплата, а и ти също да захраниш с твои средства и след това да ползвате заедно?
    Дори и да спечелиш кейс офисъра на твоя страна и да иска да ви издаде виза, на него ще му е много трудно да го защити без нищо документално, което да показва комитмънт една към друга - че няма да се разделите 2 седмици след пристигането щото и двете искате да имате жълтата четка за зъби

    Възможно е също да кандидатстваш сама и след това да я дръпнеш на партньорска виза.

    Comment


      #32
      Re: Представяне на Ралица - Приятно ми е...

      Ето нашата декларация с Иван Написахме я според закона и се подписахме пред БГ нотариус. Тъй като е и на английски нямаше нужда от преводи и апостили (може и да съм сложил апостил от Мин на правосъдието, не помня)
      Прикачени файлове

      Comment


        #33
        Отг: Представяне на Ралица - Приятно ми е...

        Здравейте,
        тъй като срещнах затруднение с намирането на работа, за момента преустановявам подготовката си по заминаването.
        Искам да благодаря на всички за помощта, която ми беше оказана.
        Поздрави и успехи на всички!

        Comment


          #34
          Re: Представяне на Ралица - Приятно ми е...

          Стана зоологическа градина нещо в последните 3 месеца (или поне се изостриха нещата прекалено много откъм имиграция).

          Така че много жалко - искаше ми се да заминат и да дойдат повече хора, но уви. Успех с всичките ви начинания, Рали!

          Comment

          Working...
          X