Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Работна сфера

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Работна сфера

    Здравейте,

    Не намерих във форума тема за това кой къде работа и дали е възможно да съдейства каквото може за намирането на работа. Аз пристигнах преди 3 седмици и се опитвам да си намеря работа, но след внимателно прочитане на какво ли не установих, че и тук както навсякъде не ти е излишно да имаш контакти.

    Аз работя в сервизната сфера като приемчик и управител на сервиз за боядисване на автомобили. Ако някой работи в тази сфера и може да ми помогне дори само с положително отношение ще съм му признателен

    Ако може с повече, ще съм му още по признателен

    Владимир

    #2
    Отг: Работна сфера

    Сори ако съм пропуснал, но къде точно си пристигнал?

    Comment


      #3
      Отг: Работна сфера

      Да, не е лошо да кажа къде...... Окланд.

      Comment


        #4
        Отг: Работна сфера

        kakva e твоята специалност
        ?

        Comment


          #5
          Отг: Работна сфера

          Моята специалност е Стопасно управление завършена в Минно Геоложки университет. До сега съм се занимавал само с автомобили. Търговец, приемчик, приемчик бояджиино и накрая станах управител на последните два сервиза.

          Както става в България повечето случаи - никога не си учил за това, но с годините ако имаш желание се научава. Почваш от нулата и докъдето ти стигне късмета. Не мога да изправям ламарини и да боядисвам, но въпреки това съм на тази позиция.

          Comment


            #6
            Re: Работна сфера

            Rusimov Поздрави на Тенчо Иванов и Нина Рускова
            А в НЗ с каква виза си (турист, работа или жителска)?

            Comment


              #7
              Отг: Работна сфера

              За съжаление не ги познавам, но ако ги познавах щях да им предам. С туристическа виза съм, но като гледам работа има за целия китайски народ. Не че, и те не са го разбрали. Действам на принципа който търси намира.

              Comment

              Working...
              X