Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Епилог... на сагата "Пътят водещ към Долната земя"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Епилог... на сагата "Пътят водещ към Долната земя"

    NikiG, изобщо не ми пука, кой ме приема на сериозно и кой НЕ! Когато получите необходимия респект от определени наистина велики хора, успеете да си откриете собствени фирми зад граница и дадете хляб на поне 50 местни семейства (не емигрантски!!!) може да подискутираме по темата: Кого, как и къде приемат на сериозно в живота?

    Sasho - Да, ти си тотално провалил се емигрант, защотo не си наясно с въпроса: Какво изобщо правиш зад граница и какво по-точно искаш от себе си?! Отделно като се провалиш още малко и жена ти ще ти бие дузпата от пряк свободен удар. Убеден съм в това четейки всичко за което разказваш.

    venziap, "железните топки" са метафора на куража да рискуваш в живота и ни най-малко нe ти пречат да доплуваш до където и да е било. Hапротив с тях се плува по-лесно! Но ти си младо момче и ти е простено да НЕ знаеш някои малки детайли от мореплаването.

    Какво ли изобщо съм седнал да си губя времето с персонажи като вас. Чупете си главите сами, а като понатрупате и повечко житейски опит има вероятност да разберете някои работи от реалноста (не от сериaлите които сте гледали по TV).

    Пожелавам Ви нови и още по-нови творчески успехи в имиграцията/емиграцията!

    P.S. Старите лъвове затова са стари (за разлика от младите), защо са преживели и оцелели в много битки, и имат респектa на още по-старите от тях !
    Традициите отдавна не са това което бяха...

    #2
    Re: Епилог... на сагата "Пътят водещ към Долната з

    Сагата продължава Джани, просто без теб.
    За жалост или за късмет.

    Не се опитваме да бъдем като теб, и ти не си мерило нито за успех, нито за провал. Още по-малко пък съдник на съфорумците кой успял и кой провалил се.

    Цялата история на Сашо е на провалени очаквания, откъм работа, жилища, стандарт. Иначе той си е професионалист, с хубава работа, мила жена, която също познавам лично.

    Ти си класически пример за интернет трол - човек, който разпалва негативни емоции без да допринесе нещо полезно, малко като старата баба в ъгъла дето едно си знае и едно си бае. Не знам откъде се взе и откъде са те изгонили, но ще ти отнема засега правото на глас и ще ти пожелая да продължиш успехите си в Италия. Ще ти пратя картичка от Рим този август като съм там.

    Comment

    Working...
    X