Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TSS visa - Rumi i Stan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Отг: TSS visa - Rumi i Stan

    Докато сте базирани в outer suburbs (работа, училище и къща) ще сте изолирани от ежедневните основни дразнители на Мелбърн.

    В частност "гениалността" на решението че всички трябва да работят в сити-то което е 3 квадратни километра, но тъй като high-rise не е "the Aussie dream, mate" всички трябва да живеят в къща с двор на 50 км от великото сити, оттам и разкоша с претъпкани влакове закъснели с 30 години спрямо развитието на Мелбърн.

    Вие сте си добре, ние останалите да мислим за ескейп план

    Comment


      #32
      Отг: TSS visa - Rumi i Stan

      Последен ъпдейт от мен - имаме си къща на 15 мин от ущето на децата и 25 от моята работа пеш. Риълтърката ми каза днес че основно ми е помогнал имейла който й бях писала преди огледа на къщата, в който се представих и обясних какво търсим и какво ще правим в Берик.

      Купих си един матрак, че имаше безплатна доставка и ще ми го донесат на 6-и като се нанеса. Риълтърката предложи да ми докара някакви други мебели, които имала неизползвани.

      От понеделник започва ежедневието с работа и учене на нови порядки и образователна система. Ще се включа пак като мина IELTS-a и пусна за 189. Cheers.

      Comment


        #33
        Отг: TSS visa - Rumi i Stan

        Видях ти въпроса в бг(дра)мама, Та реших да пиша тук и без това не бях писала/влизала ит двеста години...

        бг срещи по-скоро не, търси местни, но по край училището и децата ще се запознаеш/те... не очаквай някакви свръх приятелски и задълбочени връзки/приятелства, по-скоро добри познанства...

        Успех с визата и ИЕЛТС!

        Comment

        Working...
        X