Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

    Здравейте,
    От известно време проучвам възможността за емиграция в Нова Зеландия. Но за съжаление не съм сигурна, дали имаме някакви, макар и минимални шансове.
    Аз съм на 34 год. Завършила съм задочна форма на обучение специалност Стопанско управление, във СА Димитър Ценов - Свищов. Имам и магистър същата специалност, дистанционно обучение. Възнамерявам скоро да подам документи за превод и легализация, но биха ли признали такъв тип обучение ( задочно и дистанционно). От 10 години работя във банковата сфера, в България.
    Партньорът ми е също на 34, но няма висше образование. Работи мениджър логистика в българска фирма. И двамата се подготвяме за изпит IELTS. Имаме детенце на 4 год.
    Ще съм благодарна за отговор и насоки.

    Поздрави

    #2
    Отг: Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

    Здравей,

    според мен единственият шанс е да минете през образование. Ако изкарате една магистратура в НЗ и намерите работодател може да съберете необходимите точки.

    Успех.

    Comment


      #3
      Re: Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

      Уви, Стефан е прав. Тези специалности с хуманитарна насоченост не са директно търсени от страната. Ако може да се намери работодател отдалечено, но завършват достатъчно местни и чуждестранни ученици в бизнес специалностите на университетите, които са предпочитани от работодателите, защото са с тукашно образование и са на място за интервю и т.н.

      Comment


        #4
        Отг: Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

        Да, очаквах подобен отговор. За съжалаление не отговаряме на критериите. Благодаря за вниманието :-)

        Comment


          #5
          Отг: Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

          Недей да се отказваш така лесно!

          Ето тук има една интересна тема: https://bg2nz.com/showthread.php?t=258

          Според мен имаш не по-малко шанс от него, а той е успял. Просто трябва да го искаш силно и да си го поставиш като цел.

          Успех!

          Comment


            #6
            Отг: Оценка на шансовете за Деси, Пепи и Кати

            За отказване и дума не може да става ;-) Знаехме, че ще е трудно, но не спираме да търсим варианти и да се стремим към нашата цел
            Благодаря ще разгледам темата

            Comment

            Working...
            X