Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Form 80

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Form 80

    Имам въпрос за тази глупава форма 80, която изискват да се прикачи към апликейшъна - това е някакво безумие просто да я попълвам, след като почти същата информация я има вече и в апликейшъна за визата. Какъв й е смисълът изобщо, освен загуба на време разбира се?!
    Всички ли я попълвахте или може и да се размина и без нея? Пратих си апликейшъна сега без нея но имам време да я попълня и кача, но ми се повдига вече от едни и същи въпроси.

    #2
    Отг: Form 80

    Ти се моли да я искат само за тебе да я попълниш

    Аз попълвах 2 броя - за мен и за половинката, както се сещаш частта с роднините и за кого си женен и колко деца имаш е копи-пейст....само дето е на хартия и не става

    Това да е зора, хващай химикала и дерзай The Australian dream!

    Аз моята навремето я качих със всичките документи. Е-мейла от кейс офисъра беше:

    ----

    Request for more information for Skilled (Migrant) (class VE) visa application

    Processing your application
    I have begun considering your application for this visa and require additional information or
    documents.


    Medical examinations
    Penal clearances
    Evidence of Functional English for Nikola
    Form 80 for Nikola

    Comment


      #3
      Отг: Form 80

      Offff, ти ме уби просто. Ще попълвам ама друг път, че ми мина мерака вече като платих сметката

      Comment


        #4
        Отг: Form 80

        Добре, моята я оправих, ама на мъжа ми е просто абсурд - той не си спомня име на казарми и подобрни простотии. Тия съвсем не са в ред.
        Освен това ако му поискат някакви документи за това, откъде да ги търси? То няма вече военна служба от 20 години в бг.
        Не видях къде да му приложа на него доказателство за фанкшънъл английски (в неговия случай копие от амер.паспорт). Може би под "други" документи ще им кача свидетелството му за натурализация.

        Comment


          #5
          Отг: Form 80

          Трай с неговата, може да се размине

          Аз прикачвах преведено копие от военна книжка

          Доказателство за английски може и да не искат заради американският паспорт.

          Ако искат нещо допълнително просто прикачваш по е-мейл. Ако го нямаш - питаш кейс офисъра какви са опциите в дадената ситуация.

          Не се вкарвай излишно във филми засега, изчакай да се назначи кейс офисър и той ще каже

          Comment


            #6
            Отг: Form 80

            Да пиша за останалите които се подготвят - поискаха ми я тази форма и за мъжа ми. За всички над 18 год май я искат.
            Прикачих я към останалите документи в имиакаунт-а.

            Също и медицински ни поискаха и днес ги направихме. Процесинг тайм ми падна на 3-6 мес, макар че в началото като лоджнах пишеше 8-11 месеца.

            Comment


              #7
              Отг: Form 80

              Според мен е по-скоро 2-4 седмици Или 1-2 седмици след финализирането на медицинските

              Comment


                #8
                Отг: Form 80

                Хмм, днес са ни клиърнали медицинските. Доста бързо ми се стори при положение, че в САЩ се чака поне седмица за резултати от кръвни изследвания.
                Така че засега няма какво друго да правим. Да се надяваме че няма да поискат още нещо.

                Comment


                  #9
                  Re: Form 80

                  О, кръвчицата тук е готова на следващия ден. Много ме кефи системата. Докторът ми дава бележка (след като е вкарал всичко в компютъра - системата е обща за цялото здравеопазване). Отивам в лабораторията. Чакам има-няма 15 мин. Вземат бележката, не искат нищо за доказване на самоличност. Вземат ми кръв и само ме питат за име и дата на раждане. Другия ден ми се обаждат от докторския кабинет само ако има нещо нередно

                  Comment


                    #10
                    Отг: Form 80

                    Не поискаха бележка за уволнението му, може би защото е толкова много години назад.
                    Грантовете са активни от днес 13и март.

                    Comment


                      #11
                      Отг: Form 80

                      Хаа честито! Със здраве да си ги ползвате

                      Comment


                        #12
                        Отг: Form 80

                        Написано от anita82 Виж мнението
                        Според мен е по-скоро 2-4 седмици Или 1-2 седмици след финализирането на медицинските
                        It was foretold.

                        Comment


                          #13
                          Отг: Form 80

                          Страхотна новина. Дано това да е попътният вятър на вашата австралийска епопея.

                          Comment

                          Working...
                          X