Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разхлабване и опростяване на миграцията

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    Разхлабване и опростяване на миграцията

    Latest breaking news articles, photos, video, blogs, reviews, analysis, opinion and reader comment from New Zealand and around the World - NZ Herald


    Засега повечето неща са ниво предложения, но според мен ще се сбъднат. И са за добро както на страната, така и на кандидатстващите.

    #2
    Отг: Разхлабване и опростяване на миграцията

    Благодаря ти. Има много малко информация и не мога да разбера как новите промени ще се отразят на resident visa requirements. Следейки последните промени (от 2015 насам) си мисля, че ще стане още по-сложно.

    Comment


      #3
      Re: Разхлабване и опростяване на миграцията

      Много съм тъп. Заглавието на темата ми е подвеждащо. Става дума за работните визи. Нищо общо няма с жителските. Колко си търсен ще се определя от заплащането. Ако работодател е готов да те наеме за повече, значи няма местен, който да работи за подобно. Над $79К значи талантлив човек, независимо от професията. Така се опростява системата да не се изграждат списъци с професии. Щото никой няма да ти даде $79К да миеш чинии, да готвиш или да стрижеш.

      С местен опит от година-две чрез тези временни работни визи става по-лесно да се кандидатства за жителство.

      Comment


        #4
        Отг: Разхлабване и опростяване на миграцията

        Ето това ме подведе: It replaces the six work visa categories currently in place, including the Long Term Skills Shortage visa, and the Talent Work to Residence visa.

        Благодаря ти.

        Comment


          #5
          Отг: Разхлабване и опростяване на миграцията

          Comment


            #6
            Каква я мислеха, каква стана - https://www.rnz.co.nz/news/national/...-review-faafoi.

            Comment

            Working...
            X