Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вицове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Отг: Вицове

    Comment


      #32
      Отг: Вицове

      Тя закъснява на среща и той се обажда.
      - Аре бе, къде си?
      - Ей, сега идвам, чакай малко.
      - Е колко още да те чакам? От половин час вися тука.
      - Искаш ли тройка с Пешо?
      - Не, ти луда ли си?
      - Ами чакай още малко тогава.
      The depraved are devoted.

      Comment


        #33
        Отг: Вицове

        Баща: Кажи "тати"!
        Дете: Мама!
        Баща: Кажи "тати", бе!
        ... Дете: Мама!!
        Баща: Ах, мамка ти... кажи "тати" веднага!
        ...Дете: Мамка ти!
        Баща: Какво каза?
        Дете: Мамка ти!
        Майка: Скъпи, прибрах се! Ела при мама, бебчо!
        Дете: Мамка ти!
        Майка: КАКВО?!?! Кой те научи на това?
        Дете: Тати...

        Comment


          #34
          Отг: Вицове

          A kid slapped a bee and his father told him:
          - You killed a honey-bee - no honey for you!
          Later that day the father killed a butterfly and the kid said:
          - You killed a butterfly - no butter for you!
          That evening at home the mother killed a cockroach...
          The kid said:
          - Will you tell her or should I....

          Comment


            #35
            Отг: Вицове

            Не е виц, но го пускам тук, за да не отварям цяла тема за един линк - попиках се от смях с тази реклама, наистина ли имат такъв акцент кивитата или си е бъзик?

            Comment


              #36
              Re: Вицове

              Малко е преиграно, но Е -> И се произняся в НЗ английски (както каза един приятел от Русе: новозеландския английски към английския се отнася тъй както русенския български към българския).

              тин (не е консерва, а десет)
              уидъ (време метеорологично)
              рикоминдид (препоръчан)
              и т.н.

              Първите няколко години свикваш, а после почваш и ти да говориш така...

              Comment


                #37
                Отг: Вицове

                Из ония дни нямам какво да правя и си викам да се поразходя малко из нашата Галактика Млечния път. Излизам от нас надъхан за нови приключения и след малко, кво да видя - ми той Γαλαξίας (Млечния път) още не е сътворен oт Господa. Пуля се с широко отворени очи и мигновенно установявам, ами то и Земята още не е сътворена. Баси, викам си, сега къде ще се прибирам? Поогледах се наоколо и олелеее.... ами то и мен ме нямаше още. Добре че рано тази сутрин Господ се усетил да си свърши работата и създал всичко както си е по реда си.


                - Честит 50-ти юбилей, скъпа! Ето, донесох ти няколко подаръка, за да ти честитя празника. Първия, това е тази прекрасна роза, за да ти напомня каква беше свежа и красива на 20 години. Втория, това е тази бутилка шампанско, за да ти напомня каква буйна и страстна беше на 30 години. Третия е тази кутия с шоколадови бомбони за да ти напомня, колко сладка беше на 40. А ето тази кофичка с кисело мляко е за да се видиш каква си станала кисела сега на 50. Кисела си, кат това кисело мляко си кисела, скъпа!

                - Да, благодаря ти, скъпи! И аз искам да ти кажа нещо сега:
                На 20 верно бях свежа и красива, като тази роза, но ти не беше първия, който ме откъсна. На 30 бях буйна и страстна, като това шампанско, но ти не знаеше, че редовно го споделяше с приятелите си. На 40 наистина бях сладка, като тези бонбони, но точно тогава ти стана диабетик. Да, сега съм вече на 50 и съм кисела, точно като това кисело мляко, но ти нямаш даже нормална краставица, та поне таратор да си направим като хората.
                Last edited by Gianni; 17-03-15, 22:54.
                Традициите отдавна не са това което бяха...

                Comment


                  #38
                  Отг: Вицове

                  Уважаема Софтуерна компания,


                  Преди около година смених продукта ГАДЖЕ 7.0 с продукта СЪПРУГА 1.0, която произведе без мое знание веднага продукта ДЕТЕ 1.0, който заема ужасно много място на диска. Обаче това, което най-много ме притеснява е, че продуктът СЪПРУГА 1.0 се намесва когато отварям който и да е друг продукт, като го блокира. Така че продукти като БИРА_С_ПРИЯТЕЛИ 10.3, ФУТБОЛ_НЕДЕЛЯ 5.0 повече не функционират. Понякога се появява вирус ТЪЩА 1.0, който разбива цялата система. Даже и натискането CTRL ALT DEL не става!! Още по-тежко е, че не успявам вече да отворя продукта НЕДЕЛЯ_СЕКС_НОЩЕМ 3.0.1, защото изглежда, че файлове като СЕКС_СЪБОТА_СУТРИН.ЕХЕ са повредени. Бих искал да мога да деинсталирам СЪПРУГА 1.0 и да инсталирам отново ГАДЖЕ 7.0 или пък някоя по-нова версия, но ми се струва твърде сложно и не бих искал да рискувам много, също и защото ДЕТЕ 1.0 ми харесва много.
                  +++++++++++++++++++++
                  ОТГОВОР ОТ СОФТУЕРНАТА КОМПАНИЯ

                  Уважаеми Клиент,
                  Вашият проблем е често срещан сред потребителите. Но ръководството за употреба предупреждаваше (на последната страница), че минаването от ГАДЖЕ Х.0 към СЪПРУГА 1.0 носи рискове: СЪПРУГА 1.0 вече не е продукт за развлечение както ГАДЖЕ Х.0, а е Завършена Оперативна Система, направена за контрол на всички останали продукти. Вече не е възможно връщане към предишната версия ГАДЖЕ Х.0. Същото важи и за вируса ТЪЩА 1.0, който носи проблеми за съвместимостта с почти всички системи (това е установено!). Така че да го деинсталирате означава също и деинсталация на СЪПРУГА 1.0 (който между другото е роден от ТЪЩА 1.0). Винаги е по-добре да се изчака ТЪЩА 1.0 да се деинсталира от само себе си автоматично. Различни потребители опитаха да инсталират ЛЮБОВНИЦА 1.0, но рисковете са огромни: ако случайно в този момент се автовключи СЪПРУГА 1.0 системата ще откачи, създавайки вируса ИЗДРЪЖКА_ДЕТЕ.ЕХЕ и СИГУРНО_УНИЩОЖЕНИЕ.ЕХЕ. Ако се стигнете до този момент и инсталирате ЛЮБОВНИЦА 2.0 повече не
                  опитвайте да минете на СЪПРУГА 2.0, защото проблемите ще бъдат по-големи. Горещо препоръчваме ЕРГЕН 2.0 и всички версии на ГАДЖЕТА Х.0. Ако не сте го направили ТРЯБВА ДА БЪДЕТЕ ГОТОВИ всеки момент да отворите продукта ИЗВИНЕНИЯ.ЕХЕ в комбинация с ЦВЕТЯ.ЕХЕ. Съветваме Ви да закупите пакета БИЖУТА с всички негови най-скъпи версии, пакетът НОВИ_ДРЕХИ, но само последните версии и ЛУКСОЗНИ_ВАКАНЦИИ, защото помагат за по-доброто функциониране на СЪПРУГА 1.0. При всяка намеса на СЪПРУГА 1.0 веднага да се отварят ДА_СКЪПА.ЕХЕ и ИМАШ_ПРАВО_СКЪПА.ЕХЕ. Да се внимава с евентуално отваряне на РУСАТА_СЕКРЕТАРКА_С_МИНИПО� �АТА_НЕ_ОТГОВАРЯ_НА_ТЕЛЕФОН� �, защото са несъвместими със СЪПРУГА 1.0 и могат да причинят необратими щети. Прилагането на СЕКС_СЪБОТА_СУТРИН Х.0 започва само заедно с ДИАМАНТИ Х.0 всеки път с нова версия.

                  Благодарим Ви, че избрахте нашия продукт.

                  Comment


                    #39
                    Отг: Вицове

                    Браво Мира! Светът е оцелял, защото се е смял! И без друго живота е с повече сиви нюанси, на хората все повече не им е до вицове (а като си спомня едно време колко много се разказваха). Хубаво би било да подновим тази позабравена тема. Както се казваше по татово време Другарки и другари, време е да преминем от частното към общото.
                    Традициите отдавна не са това което бяха...

                    Comment


                      #40
                      Отг: Вицове

                      Малко весели картинки за сваляне на стреса:











                      Традициите отдавна не са това което бяха...

                      Comment


                        #41
                        Отг: Вицове

                        Самоучител за културно общуване

                        Тук са показани по региони едни от най-характерните форми за общуване и обръщения, към ближните ни познати и непознати. За по-голяма благозвучност на обръщенията си местните хора са добавили частици от рода на: ба, бре, бе, ве. С тях изразът придобива и определена яснота, като например: Бе пустиняк с пустиняк, ба компир, ве аверче и т.н.
                        Богатството на езика ни е безкрайно. Само като за сравнение си помисля западните езици какви ограничени запаси откъм подобни изрази имат, че те горките са направо гола вода.

                        Last edited by Gianni; 30-03-15, 13:57.
                        Традициите отдавна не са това което бяха...

                        Comment


                          #42
                          Отг: Вицове

                          Циганче пита баща си:
                          - Татко, какво е демокрация?
                          Бащата:
                          - Демокрация е тогава, когато всички бели работят, а ние получаваме помощи просто ей така.
                          - А това не ги ли дразни?
                          - Дразни ги, ама това вече cе нapичa расизъм.
                          Традициите отдавна не са това което бяха...

                          Comment


                            #43
                            Отг: Вицове

                            Тинейджър и баща му се разхождат по центъра зяпайки преминаващите хора. По едно време срещу тях се задава изтупана по последна мода мадама.
                            На младежа веднага му светнали фаровете на дълги и възбудено започва да нарежда:
                            - Тате, тате гледай тая мацка какви хубави крака има!
                            Бащата поглежда и кисело му отвръща:
                            - Уфаа, каква гадост.
                            Синковеца пак му вика:
                            - Татее, олеее какви яки гърди има.
                            - Направо ми се повдига от тях. - отговаря още по-кисел таткото.
                            - Тате, забеляза ли я как върти д*пе, като ходи?
                            - Направо думи нямам ... отвратително е. - продължава стария.

                            В един момент на тинейджъра му писва и му казва:
                            - Сега разбирам, какво значи да остарее човек. Явно вече нищо не те трогва.
                            Таткото отегчено му казва:
                            - Не си ме разбрал правилно, синко. Аз през цялото време мислено я сравнявах с майка ти и нейните прелести.
                            Традициите отдавна не са това което бяха...

                            Comment


                              #44
                              Отг: Вицове

                              Айде да вдигна темата
                              -------------------------------------
                              В новите нискотарифни авиокомпании, който се качи последен на самолета, ще е стюардеса.

                              Comment

                              Working...
                              X