7 от 7 ПърваПърва ... 234567
Показани резултати 61 до 64 от 64

Тема: Откриване на сметка

От
    Бургас
    Полезно
    6
    Полезен 75 пъти в 41 мнения
    Блог статии
    2

Отг: Откриване на сметка

Привет,

Апликейшъна онлайн или на хартия ще го подаваш, понеже тук видях следната информация:

https://www.aaca.org.au/payment-information-security/

Отделно, аз така и не разбрах коя им е банката. Всъщност, разбрах я -Westpac bank.

Можеш да им драснеш два реда на асестващата организация дали можеш да им платиш с кредитна карта. Току виж, вече приемат и се реши проблема.

Jorje

2. Следният потребител намира мнението на Jorje за полезно:

Tsvetina (05-08-17)

Полезно
    21
    Полезен 10 пъти в 6 мнения

Здравей, Jorje!
    Шок! В инструкциите към апликационната форма пише само hard copy и никакви electronic transfers. Също така не виждам на сайта опция за подаване онлайн. Май ще трябва да се свържа с тях и да питам, защото ако това е възможно, нещата стават много по-лесни.
    Много ти благодаря!!!

Между другото TransferWise отговориха. Ето и отговора. Може да е полезен на някой.

"It will be possible to do the transfer from
    Bulgaira to Australia.We will be sending the transfer out as electronic funds transfer from an Australian bank account.
    You can add your name and birth date as reference.

Once the transfer has been completed we can provide the proof of payment.
    Proof of payment is not created automatically but you will need to ask for it separately. It will take a bit of time to get it but it is possible."
    Последна редакция от Tsvetina ; 20-03-18 в 23:50

От
    VIC, Australia
    Полезно
    72
    Полезен 46 пъти в 32 мнения
    Блог статии
    2

Цитат Написано от Tsvetina Виж мнението
    Здравей, Jorje!
    Шок! В инструкциите към апликационната форма пише само hard copy и никакви electronik transfers. Също така не виждам на сайта опция за подаване онлайн. Май ще трябва да се свържа с тях и да питам, защото ако това е възможно, нещата стават много по-лесни.
    Много ти благодаря!!!
    Определено им пиши един имейл и ги запитай дали имат онлайн опция и можеш ли да платиш с карта. Дори и да не го пише на сайта им/инструкциите, може и да имат подобен вариант (аз имах подобен опит в НЗ). Успех!

5. Следният потребител намира мнението на sipirumi за полезно:

Tsvetina (05-08-17)

От
    VIC, Australia
    Полезно
    72
    Полезен 46 пъти в 32 мнения
    Блог статии
    2

Открих сметка в NAB, два дни по-късно ми пратиха welcome писмо с детайли какво да нося - паспорт, виза, копие от имейла, нищо особено общо взето. Писах на личния ми служител който са идентифицирали в писмото да си направя апойнтмънт. Пратих пари току що - онлайн трансфер от американската ми сметка към новата австралийска с $35 такса без значение от сумата, което ме очуди. Австралийският долар доста е паднал, което е добре за нас вмомента при все че пращаме USD, но 5 хил. AUD които ми дадоха за рилокейшън до никъде няма да стигнат, при все че квотата ни е пак толкова, но в USD. Засега толкова от мен.

7 от 7 ПърваПърва ... 234567

Информация за темата

Потребители, разглеждащи темата

В момента 1 потребители преглеждат темата. (0 потребители и 1 гости)

Права

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •