Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете - Toni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Отг: Оценка на шансовете - Toni

    Ще помоля хората, който са минали през Лондонския офис да драснат тука времето за отговор след интервюто. Днеска стават 2 седмици от как мина и все още пълно затишие. Разбирайте - 2 безсънни седмици.

    Ники, за средствата досега никой не ги е искал, а даже и на интервюто офисъра трябваше да го подсещам, че НЕ ме е питал нищо за първоначален капитал, с който да се издържаме. След като му напомних - аааа да, верно - е какъв ти е първоначалния капитал? и чак тогава му разказах какви пари и от къде имаме и изобщо никъде не стана дума да му доказвам с документи ( не че ако ги поиска, немога да ги предоставя ).

    Поздрави

    Comment


      #62
      Отг: Оценка на шансовете - Toni

      Chill, you are now on New Zealand island time

      Comment


        #63
        Отг: Оценка на шансовете - Toni

        Хей Тони, много добро развитие! Keep calm and come to New Zealand


        Очакваме ви да се започва по същество - работа, квартири, детски градини, концерти на Годсмак, както и на местните маорски фолклорни състави
        Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

        Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

        Comment


          #64
          Отг: Оценка на шансовете - Toni

          И ние вече искаме да се захващаме по същество, ама нещо батко Камерън не си дава много зор Утре стават 3 седмици.

          Comment


            #65
            Re: Оценка на шансовете - Toni

            Нали имаш проект да завършваш За къде си се разбързал? Ако до края на седмицата нямаш отговор - пиши един емайл в неделя да питаш какво става!

            Comment


              #66
              Отг: Оценка на шансовете - Toni

              Immigration Applications

              Below is a list of your pending and previous applications:
              Visa Type Decision
              Visa Resident APPROVED

              Току що получихме автоматично известие от системата и логваме се и - YES!!!

              БЛАГОДАРИМ на всички, които се включиха и бяха с нас!! Спечелихте си верни другари, на които можете да разчитате за всичко !

              Предполагам, че утре батко Камерън ще изпрати инструкции как се процедира от тук нататък - къде и кога пращаме паспорти и т.н.
              Сега вече ще мога да обръсна брадата, която бях оставил за кадем ( Мустакар видя за какво става въпрос )

              ПС: сега вече eligible ли сме за Maori tattoo ?

              До скоро ВИЖДАНЕ

              Comment


                #67
                Отг: Оценка на шансовете - Toni

                На чист новозеландски ще го кажа - CHUR!

                Comment


                  #68
                  Re: Оценка на шансовете - Toni

                  ЧЕСТИТООООО!!!!! И до скоро виждане по нашите земи!

                  Пишете като идвате насам да се видим. То няма да е скоро де - нали имаш да завършваш проект. Търси си работа като наближи време отдалече, за да може тук бързо да се внедриш.

                  Паспортите ги пращате в Лондон, плащате migration levy-то за теб и жената и ви ги връщат с едни зелени лепенки вътре
                  Last edited by NikiG; 21-07-15, 11:32.

                  Comment


                    #69
                    Отг: Оценка на шансовете - Toni

                    Поздравления! Кога идвате?
                    Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

                    Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

                    Comment


                      #70
                      Отг: Оценка на шансовете - Toni

                      Мерси,
                      Планът е края на януари, началото на февруари аз да дойда и от там нататък сабя каквото покаже. Според зависи кога намеря работа и подобаваща квартира, но не повече от 2-3 месеца след мен и жените да пристигнат.
                      Ники, той проекта братята руски го прекратиха преждевременно и края на септември по живо по здраво, но очаквам да се отвори друга възможност за набиране на капитал в сравнително кратки срокове, затова съм планирал февруари.
                      На най-заден план засега остава лабрадорката, но пък сме твърдо решени да си я вземем при нас рано или късно - което ми напомня че трябва да проверя как стои въпроса с превоз на животни при DHL например

                      Comment


                        #71
                        Отг: Оценка на шансовете - Toni

                        Привет приятели,

                        може би това вече трябва да го преместя в Блог секцията, но не съм много сигурен в качествата си на блогър Информация относно нашата одисея - на 2-ри Януари късният следобед кацам в Дънедин. Там ще изкарам 1 вечер на хотел, така че ако има съфорумци там, ще се радвам да се видим. Също ще съм благодарен и на интересни съвети какво да видя и посетя. На следващия ден отивам на работа - Silversea`s Discoverer за 4 месеца като IT Manager. Позицията изкочи супер случайно и точно навреме. Заплатата е супер, 4 месеца обикалям НЗ, Австралия и много малки острови наоколо, така че предимството не е само стабилни финансови постъпления и безплатен билет. Средата/края на месец Май ще ме стоварят в Уели и там вече като намеря квартира, двете ми момичета пристигат с багажа.

                        На 2-и януари ще имам 4 часа и половина престой в Окланд. Нямам представа колко време могат да ме забавят проверките, но ако има някой в района на летището със свободно време - ще се радвам да пием по едно кафе.

                        Поздрави на всички и до скоро виждане.

                        Comment


                          #72
                          Re: Оценка на шансовете - Toni

                          Тони, аз ще съм в Уелингтън за Нова година и смятам да се прибера в Окланд на 2 януари - пиши кога си на летището, за да взема билет и да синхронизираме


                          А за другото, ЧЕСТИТО!! Много добър старт!

                          Comment


                            #73
                            Отг: Оценка на шансовете - Toni

                            Ееее супер. Кацам от Хонг Конг в 09:55 и летя за Дънедин в 14:05. Както казах, нямам представа проверките колко време ще ми отнемат, но да се надяваме че все ще останат едни 20-30 мин за кафе.

                            Comment


                              #74
                              Re: Оценка на шансовете - Toni

                              За половин час си навън от международните... имиграцията с жителство е тривиална. Кажи им, че те чакам отвън, ако питат - просто отговаряш на въпросите. Недей да носиш храна, растения, и животински продукти. Не повече от 2 кутии цигари (50 бр макс) и така.

                              А на домашния терминал трябва да си 35 мин преди излитане ако не си чекиран (15 мин преди излитане трябва да си на гейта, че го затварят). Течности може да носиш в ръчен багаж и да качваш в самолета на домашни полети без ограничения Кафе, обаче не може - сакън да го не разлееш по себе си...

                              Comment


                                #75
                                Отг: Оценка на шансовете - Toni

                                Честито и успех!

                                Ние също тръгваме по Вашия път, та в този ред на мисли бяхте обещали да публикувате доста неща. Останалите кандидати ще сме благодарни и дай боже като се видим на зеления остров да го направим очи в очи с хлапетата (нашата другата седмица прави 1 г )

                                Comment

                                Working...
                                X