Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оценка на шансовете - Toni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Отг: Оценка на шансовете - Toni

    Здрасти Георги,

    Късмет и успех на вас. Ще помагаме с каквото можем. От вас се иска постоянство и желание, а тука във форума съм сигурен, че ще намерите отговор на всички въпроси.

    Comment


      #77
      Отг: Оценка на шансовете - Toni

      ехее, обиколка на кораб звучи много добър начин да се опознаят околностите. Това някаква изследователска мисия ли е?

      Обади се като се приготвяш да идваш към Уели.
      Новозеландския позитивизъм има действието на българската неволя

      Заповядайте в работната ми страница във фейсбук - www.fb.com/hdd123

      Comment


        #78
        Отг: Оценка на шансовете - Toni

        Изследователска в истинския смисъл - не. Нормален пасажерски кораб, който прави курсове в тези води. По програма до около средата на Май върти в този район и после потегля нагоре покрай Япония и Северния Тихи океан до Аляска, където ще изкара по-голямата част от лятните месеци.
        Като разбера кога точно ще слизам, задължително ще предупредя

        Comment


          #79
          Отг: Оценка на шансовете - Toni

          След зверска епопея ( която в интерес на истината не е напълно завършила все още ) по всевъзможни летища и сумарно време около 48 часа от София до Дънедин - вижда му се края вече. Ако някой има желание да текстне или да звънне за каквото и да е - 022 656 3391 За съжаление ще имаме време да се гледаме чак края на Май месец. Важното е че НЗ ме посрещна подобаващо - както каза пилотът в самолета - добре дошли в приятния и дружелюбен, мокър и мъглив Оклънд

          За много години на всички! Много здраве, щастие, късмет и успехи във всички начинания.

          Comment

          Working...
          X